צור קשר
מי מתקשר אלי הוא מאגר טלפונים הפוך וחינמי שנבנה על ידי המשתמשים לטובת המשתמשים.
הכוח והתועלת בשירות שלנו נובע ממכם, המשתמשים הרבים באתר - שבו כל אחד מהם מוסיף פיסת מידע קטנה על הניסיון האישי שלו עם מספר טלפון מסוים ובכך נוצר מאגר עצום של מידע חופשי , חינמי ורב תועלת לטובת הכלל כמו שאף שירות אחר לא יכול לספק.

דרך המאגר תוכלו לדעת מי התקשר אליכם ממספר מסוים, האם מדובר במספר של משרד לגביית חובות, מתחזה שמנסה להוציא פרטים, סוכן מכירות שמנסה למכור משהו, סקר או סתם פרסומת מוקלטת.
התקשרו אליך ולא הספקת לענות? לא רצית לענות למספר שאינך מכיר? הכנס למאגר המידע וחפש את המספר. ברוב מוחלט של המקרים המאגר יספר לך על ניסיון של אחרים ובכך תוכל להחליט עם לחזור למספר.

הונאות טלפוניות:
בשנים האחרונות שיחות הונאה הפכו לדרך פשוטה וקלה לחלץ פרטים אישיים וחסויים כמו מספרי כרטיס אשראי, מספרי חשבון בנק וכדומה במטרה להוציא כספים מאנשים תמימים. המתקשר מציג עצמו כנציג של אחת החברות שרוב האנשים רשומים במאגרי המידע שלהם (חברות אשראי, קופת חולים והרשימה עוד ארוכה ויצירתית). במהלך השיחה ולאחר שרכש את אמונך תתבקש לספק פרטי אשראי למשל מסיבות שונות ומגוונות, למשל שזכית בפרס וכדי לקבלו עליהם לקבל פרטי חשבון בנק, נציג שמבטיח תנאים חדשים ואטרקטיבים לחברה סלולרית וכדי לעדכן את המבצע עבורך זקוק לאישור פרטי האשראי, וגם כאן הרשימה ארוכה יצירתית ומתחדשת ברעיונות בכל יום.

מאגר המידע החינמי מגיע כאן לעזרתך:
במידה וענית לשיחה ממספר שאינך מכיר, אנו ממליצים בחום לבדוק אותו במאגר, רק כדי לוודא שאין מדובר בשיחת הונאה. מאגר המידע החינמי יכול להכיל ניסיון קודם שנעשה מאותו מספר אשר אמור להדליק נורה אדומה.

במידה והיה לך ניסיון עם מספר מסוים אנא שתף אותו במאגר ובכך תוכל לעזור לבאים אחריך להיות זהירים יותר ולמנוע מאנשים אחרים את החוויה הלא נעימה.

הרי ידוע לכל שאין למסור כל פרט חסוי בטלפון, אלא לאחר שמוודאים מול מי מדברים אך למרות הכל אנשים תמימים נופלים קורבן מידי יום ב
Legal note: By using this contact form an email will be send to the Administration without storing any personal data